SLOVO ŘEDITELE

Společnost ATONA s.r.o. působí na trhu od roku 2000 a prosazuje se v oblasti zpracování plechu díky použití nejmodernějších technologií, hlavně však díky prvotřídní kvalitě odvedené práce, flexibilitě a odbornosti všech svých zaměstnanců. Naše krédo – být flexibilními partnery – se osvědčilo jako rozhodující faktor pro dosažení společného úspěchu a uspokojení požadavků zákazníka.

Organizační struktura společnosti ATONA s.r.o. je přizpůsobena pružně reagovat na náročné požadavky našich zákazníků při dodržení zásad moderního řízení. Naší snahou je bez zbytečné byrokracie vyrobit a dodat požadovaný výrobek ve stanovených termínech s ohledem na dodržení vysoké kvality a optimální ceny. Plnění těchto cílů je prioritou pro každého člena vedení a všechny zaměstnance.

V současné době firma zaměstnává více než 100 pracovníků a stále se rozrůstá. Od září roku 2006 působíme v nové moderní výrobní hale a od roku 2008 jsme certifikováni dle norem integrovaného systému řízení, QMS a EMS.

Dovolte mi, abych poděkoval Vám všem, našim zákazníkům a obchodním partnerům. Jen díky vám je společnost ATONA tam, kde je.

Ing. František Švec,
generální ředitel společnosti ATONA s.r.o.