HISTORIE SPOLEČNOSTI

ATONA s. r. o. se zabývá zpracováním plechu od roku 2000. Ústředním bodem činnosti společnosti je výroba plechových dílů a svařovaných konstrukcí dle specifických požadavků zákazníka. Ostatně flexibilní přístup k přáním klienta je jedním z pilířů filozofie firmy. Ten doplňují maximalizace kvality poskytovaných služeb a neustálá inovace výrobních technologií. Cílem této filozofie je plná spokojenost zákazníka a dlouhodobé partnerství.

Historie vybavila společnost ATONA cennými zkušenostmi. Od výroby pomocí prvního repasovaného laseru v pronajaté hale Paulinka přes nutnost vypořádat se s téměř likvidačními následky povodní a stěhování do vlastních, výrobě mnohem lépe vyhovujících prostor až po rozšiřování spektra nabízených služeb. Ty nově zahrnují vše od ohraňování, vysekávání a svařování až po kompletní zámečnickou výrobu.

Produkční kapacita je zajištěna nejen strojovým vybavením výrobní haly, ale také lidskými zdroji (více než sto kmenových zaměstnanců) a certifikovanými systémy řízení QMS a EMS. Díky tomu jsme připraveni vyhovět požadavkům zákazníků nejen z České republiky, ale i z Evropské unie a zemí přidružených.

Historie společnosti v obrazech